Nowelizacja przepisów podatkowych 2019 - VAT, CIT, PIT (SZKOLENIE W ARCHIWUM)

Termin: 13 maj 2019 - 24 maj 2019
Miasto: Hiszpania, IBIZA
Cena: 4790.00 zł +VAT

Cel

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przedstawienie najważniejszych zmian dotyczących podatków. Ponadto omówione zostaną zagadnienia, które w obszarze poszczególnych podatków budzą w ostatnim czasie największe kontrowersje   i rozbieżności w orzecznictwie organów podatkowych i sądów.

Metodyka szkolenia obejmuje przedstawienie praktycznych przykładów dla omawianych zagadnień, dyskusję   z uczestnikami oraz udzielanie przez wykładowcę odpowiedzi na zgłaszane pytania.

Informacje o  hotelu:
BG PORTINATX BEACH CLUB ****

Hotel: czterogwiazdkowy, elegancki i nowoczesny, całkowicie odnowiony pod koniec 2015 r., 243 pokoje, budynek główny, dwupiętrowe budynki i jednopiętrowe bungalowy, przestronne lobby, recepcja, restauracja - dania w formie bufetu, obsługa kelnerska (napoje serwowane podczas obiadów i kolacji do stolika), kuchnia międzynarodowa i lokalna, dostępne foteliki dla dzieci, wieczory tematyczne, show cooking, restauracja na plaży - romantic, 5 barów: w lobby, przy basenie, na plaży, bar na klifie i sky bar (wstęp od 18 lat); biuro informacji turystycznej, wymiana walut, sklep z pamiątkami, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: fryzjer, pralnia, prasowalnia, wypożyczalnia samochodów; w hotelu występują różnice poziomów - niepolecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard. W 2018 r. Hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług

Położenie: na wzgórzu, ok. 1 km od centrum PORTINATX, dojście wąską ścieżką lub lokalną drogą (ok. 3 km); ok. 1 km do najbliższych sklepów i barów; ok. 1 km do Aquaparku Portinatx; ok. 30 km do lotniska na Ibizie; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu.

Wyżywienie: śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.00) w restauracji głównej; późne śniadanie (10.15-12.00) w barze w lobby; przekąski (12.15-18.00) w wyznaczonych barach; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-23.00); raz na pobyt kolacja w restauracji na plaży - romantic (wymagana wcześniejsza rezerwacja w recepcji); wymagane noszenie opasek all inclusive.

Pokoje: 2-os. (możliwość 1 dostawki), luksusowy, odnowiony w 2015 r., ok. 28 m

Program

Program

Część I:  Zmiany w podatkach:

1. Pesel cudzoziemcy.

2. Opłata solidarnościowa powyżej 1.000.000 -4%.

3. PIT przygotowywany przez KAS od 15.02.

4. Ulga termomodernizacyjna

5. Zwrot PIT z 3 mcy do 45 dni

6. Wybór podatku liniowego

7. Wprowadzenie stawki 9% w CIT- art. 19 ustawy o CIT

8. Wprowadzenie zachęty do pozostawiania w spółkach kapitału na rozwój poprzez zwiększenie podatkowej atrakcyjności finansowania własnego (notional interest deduction - NID) -

Prowadzący

Prowadzący

Mariusz Nowak

Doradca podatkowy, Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w urzędzie skarbowym, gdzie specjalizowałem się w kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach egzekucyjnych w administracji. Dwuletnie doświadczenie zawodowe w jednej z największych firm produkcyjnych świata, w której zajmowałem się doradztwem podatkowym. Obecnie prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Zajmuję się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów skarbowych, biur rachunkowych, księgowych oraz dla przedsiębiorców. W szkoleniach koncentruję się na poszukiwaniu sposobów optymalizacji opodatkowania. Przedstawiam sposób działania. Jestem autorem publikacji w biuletynie finansowym i w gazecie prawnej. Od 2013 roku posiadam uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.


Lokalizacja

Miejsce szkolenia

Hotel BG PORRTINATX BEACH CLUB****

Informacje dodatkowe

Współpraca:

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi:  4 790 zł+ 23% VAT

Cena promocyjna: 4 550 zł+ 23% VAT przy zgłoszeniu do 29.04.2019  r.

*Cena bez VAT dla opłacających szkolenie w co najmniej 70% ze środków publicznych
Uczestników, których dot. zwolnienie z VAT prosimy o pobranie i przesłanie podpisanego oświadczenia.

Prosimy o dokonanie płatności po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia, podając w tytule kod szkolenia.

Uwaga:
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu wyjazdowym po uprzednim, pisemnym zgłoszeniu, wiąże się z poniesieniem 50% kosztu całego szkolenia. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 15  dni przed dniem odlotu z Warszawy osoba zgłoszona ponosi 100% kosztów.


Cena szkolenia obejmuje:

 • uczestnictwo w zajęciach,
 • obowiązkową opłatę lotniskową
 • obowiązkową dopłatę transportową
 • autorskie materiały szkoleniowe,
 • certyfikat uczestnictwa,
 • transfery lotnisko - hotel - lotnisko (klimatyzowanym autokarem),
 • przelot samolotem,
 • 7 rozpoczętych dób hotelowych w pokojach dwuosobowych, (korzystanie z pokoju jednoosobowego wiąże się z dopłatą  w wysokości 1 990  zł + 23 % VAT),
 • wyżywienie All Inclusive,
 • opiekę polskiego rezydenta,
 • ubezpieczenie ITAKA Simple KL, NW - 20 000 Euro/osoba

Cena nie zawiera:

 • wycieczek lokalnych,
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego (1 990 zł + 23 % VAT/os).

Informacje dodatkowe:

Wizy: Nie są wymagane, wystarczy dowód osobisty lub paszport. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy,

Czas przelotu: Warszawa-Ibiza - ok. 3 godz. (wylot z Lotniska Okęcie im. Fryderyka Chopina)

Dojazd z lotniska: ok 40 min.

Czas lokalny: czas polski

Język: hiszpańskii, angielski i niemiecki,

Waluta: Euro (EUR)

Napięcie prądu: 230V (wtyczka standardowa)

Organizator w wyjątkowych przypadkach, zastrzega sobie prawo zmiany hotelu na hotel o takim samym lub wyższym standardzie. W takim przypadku nie stanowi to zmiany warunków umowy i nie stanowi podstawy reklamacji.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany powstałe na skutek opóźnień w przewozach, spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi oraz innymi zakłóceniami w pracy przewoźników. Powyższe nie stanowi podstawy do odstąpienia Uczestnika od umowy. 


Pobierz oświadczenie VATpobierz oświadcznie VAT zgloszeniowy

Kontakt

Kontakt w sprawie szkoleń otwartych:

Biuro Kraków

tel+48 12 378 69 00

fax+48 12 378 69 03

mail biuro.krakow@eurodirect.pl

Biuro Katowice

tel+48 32 661 06 06

faxfax: +48 32 661 06 04

mail biuro.katowice@eurodirect.pl

 

Kontakt w sprawie szkoleń zamkniętych (in company):

Sabina Mularczyk

tel+48 32 661 06 03

mail sabina.mularczyk@eurodirect.pl

 

Formularz rejestracji

Dostępne terminy szkoleń

  Termin Miejsce Kod Cena
13 maj 2019 - 24 maj 2019 Hiszpania, IBIZA 2219 4790.00 zł +VAT

 

W przypadku problemów z rejestracją za pośrednictwem strony internetowej zapraszamy do pobrania formularza zgłoszeniowego w formacie .pdf, następnie wypełnienie zgłoszenia i przesłania do nas za pośrednictwem fax lub e-mail

Formularz zgłoszeniowy pobierz formularz zgloszeniowy

Pobierz oświadczenie VATpobierz oświadcznie VAT zgloszeniowy

polecamybdo academyinfor trainingpolexpert