Szkolenia wyjazdowe

wyjazdowe-ed  Coraz większa popularnością i uznaniem cieszą się organizowane przez nasza firmę szkolenia wyjazdowe. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom realizujemy je w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Oferta szkoleń wyjazdowych zajmuje szczególne miejsce wśród naszej całej oferty.

Chcielibyśmy, aby Państwo połączyli podnoszenie kwalifikacji z chwilą relaksu. Szkolenia przygotowywane są w oparciu o aktualne przepisy i nowelizacje ustaw związanych m.in. z finansami i rachunkowością. Zakres merytoryczny obejmuje również podatki m.in. VAT, CIT, PDOF, PDOP oraz controlling.

Oferowane przez nas szkolenia wyjazdowe prowadzone są przez wykładowców dysponujących zarówno doskonałym warsztatem trenerskim, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym. Wystąpienia prowadzą uznani na rynku prelegenci, którzy na co dzień zajmują się omawianymi problemami, co znacząco uatrakcyjnia ofertę oraz rangę spotkań.

Nasze spotkania to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm oraz szansa na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów z danej dziedziny.

Nasze wydarzenia odbywają się w wysokiej klasy obiektach konferencyjnych i wypoczynkowych, w których mają Państwo możliwość odpoczynku i relaksu w najatrakcyjniejszych turystycznie rejonach naszego kraju i nie tylko.

 

Polecamy najbliższe szkolenia wyjazdowe

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Rozpoczęcie Zakończenie
Najlepsze praktyki controllingu. 2020.08.25 2020.08.27 Gdynia

polecamybdo academyinfor trainingpolexpert